User login

Вітаємо

ласкаво просимо до Української Громади в Західній Пенсилвенії!

Ми є громадська неприбуткова організація заснована в 2009 році і затверджена Службою Внутрішніх Доходів США як благодійна 501(с)(3) організація. Нашою ціллю є об'єднання різних поколінь Українських іммігрантів, їх нащадків і людей які зацікавлені в збереженні та розвитку Української культури в Західній Пенсилвенії, та створення культурно-навчальних програм для різних вікових груп. Наша діяльність охоплює виключно добродійні, навчальні та культурні цілі та направлена на підтримку української культурної спадщини (Дивіться Цілі та Напрямки Роботи/Mission Statement для більш конкретної інформації).

Наш успіх пояснюється самовідданою роботою Ради Директорів та багатьох доброчинців, що відданно організовують культурно-освітні програми, які сприяють збереженню та розвиткові нашої  Української культури в Західній Пенсилвенії, та переданню цієї спадщини наступному поколінню.

Нашою метою є створення  Українсько-Американського Культурно-Освітнього Центру для Західної Пенсилвенії.

Щоб зробити цю мрію реальністю, ми закликаємо всіх Українців y Західній Пенсилвенії об'єднатися і фінансово підтримати створення Українсько-Американського Культурно-Освітнього Центру, бо де разом - там сила!

Якщо вам дорога Українська культурна спадщина та наші традиції і ви дбаєте щоб ця спадщина передалася наступному поколінню, то приєднуйтесь і допоможіть створити Українсько-Американський Культурно-Освітній Центр в Західній Пенсилвенії. Імена засновників, меценатів та благодійників Українсько-Американського Культурно-Освітнього Центру будуть викарбувані на Донорській Дошці Пошани. Для отримання додаткової інформації, будь ласка дивіться нашу сторінку дарів/Donate. Ваші дари звільняються від податків так, як передбачено законом.